Årsmøte mandag 14.mars klokken 19

Mandag 14.mars klokken 19 inviterer NVK til årsmøte i bydelshuset, 2.etasje møterom 1-3.

I tillegg til behandling av formaliteter legger vi opp til en diskusjon og orientering om planprosessene. Det blir også gitt informasjon om fremdriften til utbygging av boss-sug i Nøstegaten og mulighet til overgang til dette systemet for de som fremdeles har boss-spann. Det skal også velges nytt styret i velforeningen. Vi trenger flere engasjerte styremedlemmer! Vil du være med? Ta kontakt med leder av valgkomiteen, Jan Jenssen på hild-kv@online.no

Vi byr på kaffe.

Saksliste

 1. Godkjenning av innkalling
 2. Valg av ordstyrer
 3. Godkjenning av årsmelding
 4. Godkjenning av regnskap for NVK og Grønt-avtalen
 5. Orienteringssaker
  1. Pågående planprosesser
  2. Bossnettet
 6. Valg av styremedlemmer
 7. Eventuelt

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *