Nabolagsmøte om planforslag – 13.februar kl.19

Møtet holdes i Nordnes Bydelshus, møterom 1-3, tirsdag 13.februar fra kl. 19:00

Nøstet, Verftet og Klosteret Velforening arrangerer nabolagsmøte om planforslaget for Dikkedokken Syd / Berstadtomten. Se egen sak: http://nvk-vel.no/?p=218.

Formålet med møtet er å gi berørte naboer mulighet for å diskutere planforslaget . Velforeningen oppfordrer alle til å sende egen merknad om saken for å vise at dette er plan som betyr mye for mange. Vi starter møtet med en kort introduksjon om hvordan velforeningen oppfatter de pågående planprosessene og hva vi arbeider med å få til. Vi åpner for diskusjon om planen. Vi ønsker å få innspill om hva nabolaget mener om planen, for å sikre at  velforeningens arbeid med planforslagene langs Nøstebukten er godt forankret i nabolaget.

Vi avslutter kvelden med årsmøte for velforeningen.

 

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *